ПОСЕТА ДЕЦЕ ИЗ ВРТИЋА

Нашу Библиотеку су јуче красила весела и раздрагана лица деце из ПУ „Јелица Станивуковић Шиља“, објекат „Сунце“ . У оквиру пројекта „Наше мало краљевство“ заједно са васпитачицама Емином Ерић и Сањом Пешти, отпловили смо у свет бајки, краљева и принцеза, дали крила машти. Читајући бајке учимо децу да размишљају критички и шире видике. Дружењем са децом и светом бајки оплеменили смо и сами себе. Увек се радујемо новим дружењима са децом а самим тим и новим авантурама из света књига.

ПОСЕТА ДЕЦЕ ИЗ ВРТИЋА

“Ако желите да вам деца буду интелигентна, читајте им бајке. Ако желите да буду још интелигентнија, читајте им више бајки.” – Алберт Ајнштајн

• Датум креирања: .

Народна библиотека Србије    Матица српска    Српска академија наука и уметности    Платформа COBISS